| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva...ma gandesc cu frica la moarte si nu vreau sa mi se intample asta, dar ma gandesc. Poate fi anexietate? Dar nu am nici 15 ani! De la ce am frica de moarte? NU patesc nimic gandindu-ma? Nu ma luati in ras! E normal daca am anexietate? Nu vreau sa mai am teama asta! Funda daca ma faceti sa imi revin!

Răspuns Câştigător
| Shobo91 a răspuns:

Hey ...No Stress, n-are rost de pe acum ...ai timp sa te gandesti si la asta,pentru ca oricum la un moment dat toti gandim astfel dar la tine chiar nu e momentul potrivit. Ai alte lucruri mai importante de facut,profita de copilarie,de perioada frumoasa pe care o traiesti,ignora orice te distrage de la lucrurile dragi! Ceea ce te-ar putea ajuta cel mai mult e socializare din plin,dar nu numai cu prietenii ca nu toti sunt buni,ci cu familia,mama,tata, sora, frate, bunici, comunica! NU TE INCHIDE IN TINE! Vorba aia, varsa tot! Bafta!