| corina_2629 a întrebat:

Daca plac un baiat si el nu cum fac sa ma placa merg in clasa lui la fiecare pauza dar nu stiu daca ma place si cred ca nud dar nu stiu cum sa-l fac sa ma placa! funda

2 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Ai putea sa intri in vorba cu el pe mess sau la scoala.Afla ce melodii ii plac si poate iti plac si tie, daca nu minte si tu putin si spune ca iti placlaughing, sau poate va gasiti ceva in comun.Sau poti sa iti schimbi hainele, imbraca-te si tu mai special, mai frumos si zambeste-i mereu cand il vezi sau cand vorbesti cu el.

| ionika17 a răspuns:

Baga-te cu el in seama, poate este mai timid. Daca si atunci nu te baga in seama ca nu te place, si nu ai cum sa il faci sa te placawinkingPa, pa