| Alexandruuu88 a întrebat:

E cineva care a încercat chocolate slim/cafea verde? Am auzit ca sunt bune pentru slăbit?

Răspuns Câştigător
| RosuEleonor a răspuns:

Cele cu cafea verde sunt cât de cât eficiente, dar trebuie să ții și o dietă pe lângă. Încearcă ceva mai nou cu l-carnitină și extract de ceai verde. Pastilele cu capsaicină iar sunt foarte eficiente, totul depinde de unde le cumperi, să nu dai peste vreun fals. Cât despre chocolate slim promite că slăbești undeva la 20kg intr-o luna(1-kg in 2 săptămâni), miroase a fake de la o poștă dar absolut totul este posibil pentru cel ce crede. Nu există în lume un astfel de supliment sau băutură dietetică care să te ajute să pierzi atât de mult într-un timp atât de scurt, poți ține tu dietă și să mergi și la sală. Dacă produsul ăsta ar fi fost atât de eficient, în lume nu ar mai fi existat oameni obezi. Încearcă să te ferești de toate companiile care îți promit că suplimentul lor este minune, senzațional sau miraculos ce conține un ingredient secret care îți va oferii trupul mult visat peste noapte. Foarte mare grijă când dai comandă, pentru ca la majoritatea te vei înscrie într-un program, fără să știi, prin care îți ca lua banii din cont în fiecare lună pentru un produs care nu are nici cea mai mică treabă cu slăbitul. Astfel de programe le întâlnești la pastilele de slăbit cu Free Trial.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Slabirea nu are legatura cu bautul unui ceai, numai mancati asa mult simplu si faceti miscare

| Dismally a răspuns:

Cafeaua vere este oribila, o fi buna pentru slabit dar nu as putea bea asa ceva.