| nothinghere1629 a întrebat:

Buna, TPU! E prima oara cand pun o intrebare aici dar chiar am nevoie de ajutor, deci, e un baiat pe care il cunosc de aproximativ 10 ani si mereu am fost prieteni dar de la ziua unei prietene cand a trebuit sa ne sarutam pe buze la sticluta, totul s-a schimbat, radical, si acum, efectiv, ne comprtam ca si cum am fii impreuna (ne sarutam, ne tinem in brate etc.) desi el nu vrea relatii, ma face sa ma simt foarte bine, se comporta exact ca si un iubit si nu stiu.
E ok sa continuam asa fara sa fim impreuna( ma gandesc ca poate o sa-l fac sa se indragosteasca de mine si poate ca o sa vrea sa fim impreuna intr-o zii) sau ar trebui s-a terminat chestia asta?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Deocamdata savureaza fiecare clipa ce petreci in compania lui.Lasa lucrurile sa vina de la sine.

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Și care e problema? Lasă lucrurile să curgă în voia lor și bucură-te de moment.
De ce simți nevoia să-ți pui atâtea întrebări?

| Emma30555 a răspuns:

S ar putea sa nu vrea o relație serioasa dacă ți a spus asta de la început, mai bine ai grija sa nu suferi.