| PeachTheo a întrebat:

Eu am 12 ani, 1, 64 inaltime si 54kg. Mi se pare ca sunt prea grasa. Ce pot face? Incerc orice (cred). Multuumesc!

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai ai foarte mare grika la alimentatie:evita grasimile, mancaruile prajite, FastFood`urile etc.
Nu mai manca dupa ora 6. Miscare:nu stiu macar drumul pana la scoala pe vremea asta sauthinking Fa abdomene.Depinde de energia pe care o ai.Esti inalta si poate ai oasele mai voluminoase, de aici si greutatea. Dar oricum grasa nu estihee hee

1 răspuns:
| Teils a răspuns:

Buna! Ar trebui sa numai mananci toate porcariile (McDonald`s, KFC, SpringTime), sa faci mai multa miscare si sa nu stai toata ziua in fata calculatorului sau doar cu ochii in caiet!