| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU wave azi sunt cam suparata crying si amagita puteti sa imi spuneti ceva bancuri sau chestii de ras sa ma inveselesc? Dau fundoaie!

Răspuns Câştigător
| petruta a răspuns:

Doua tipe joaca golf si se distreaza de minune pina cind una dintre ele trimite mingea exact in mijlocul unui grup de barbati.Din nefericire, unul dintre ei cade ca secerat la pamint, zvircolindu-se de durere cu ambele miini intre picioare. Tipa fuge la el, isi cere mii de scuze si il roaga sa-i permita sa-l ajute pentru ca, intimplator, este asistenta medicala.
- Nu, multumesc, in citeva minute am sa-mi revin, sopteste barbatul, cu miinile tot intre picioare. Simtindu-se teribil de vinovata, gagica ii da miinile usor la o parte, ii desface cu mare grija fermoarul pantalonilor si incepe sa-l maseze in zona genitala.
– Va simtiti mai bine? il intreaba la un moment dat.
- Da, mult mai bine, geme tipul. Dar degetele de la mina tot ma dor!rolling on the floor Intr-o seara de duminica, preotul vorbea despre frumusetea altruismului si generozitatii. John se ridica in picioare si spune:
- Da, tatal meu spune si el ca in viata trebuie sa dai si sa dai si sa dai mereu.
Preotul, incantat, a spus:
- Tatal tau trebuie sa fie un om foarte umil si temator de Dumnezeu. Ar fi bine ca toti sa fie ca el. Dar ce profesie are?
- Este boxer, raspunde John rolling on the floor Presedintele Mubarak calatorea intr-un avion cu sotia si fiul sau. Surprins de saracia egiptenilor, acesta se hotaraste sa arunce din avion o bancnota de 100 euro; Sotia sa ii sugereaza :
- Rupe bacnota in doua, pentru a se bucura doua familii de bani
Fiul sau ii sugereaza
- Rupe bancota in patru pentru a se bucura patru familii de bani
Auzind conversatia pilotul insa ii spune presedintelui :
- De ce nu te arunci tu pentru a se bucura toti egiptenii de bani? rolling on the floor Gigi Becalli intra intr-un magazin si intreaba "Bomboane este?"Vanzatoarea ii raspunde "Bomboane sunt!" A doua zi, intreaba "Prajituri este?" Vanzatoarea: "Prajituri sunt!" Intrigat Gigi se gandeste si isi spune "vanzatoarea asta vede ca nu spun corect si incearca sa ma corecteze", asa ca a treia zi, cand merge acolo, intreaba: "Rahat sunt?" Iar vanzatoarea: "Da esti! ehh tias mai zice dar ma grabesc papa acum fundita

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Petruta era sa ma tavalesc pe jos de ras meriti fund-oaia!