| mirGolden a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste bancuri?

Răspuns Câştigător
| Lightning1997 a răspuns:

Www.bancuri.ro,si gasesti cate vrei, din orice categorie.

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Găsești pe Google.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu, nu putem, da tu nu poţi să cauţi pe google?

| CautNume a răspuns:

Nu sad .Scuze...Vezi poate stie gugal.

| Frunziix3 a răspuns:

Niste bancuri.

| IMC90 a răspuns:

''Un poliţist pe malul unui lac îi zice unei tinere:
- Domnişoară, aici este interzis scăldatul!
- Dar de ce nu mi-aţi spus asta înainte de a mă dezbrăca?
- Pentru că dezbrăcatul nu e interzis…''

| ThatsMethod a răspuns:

Facebook-DeMotival[RO]

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ion,Vasile,Gheorghesi Azorel merg prin padure si gaseste Ion niste ciuperci pe care le pregateste pentru pranz.Le face ca lumea, condimentate, tot tacamul.In momentul in care Gheorghe era sa bage in gura zice"ba Ioane nu or fi otravitoare?", Ion"hai sa-i dam la Azorel si daca moare nu mancam, daca nu moare, mancam".Zis si facut. Dupa 3 ore, Azorel n-are nimic.Se pun si mananca, dupa 1 minut vine Marie si striga"Ioooooaaaneeee! O murit Azoreeeeeeel!",rapid toti isi baga degetele in gat si isi fac greata unuu la altii sa vomite ciupercile, numai Ion nu vomita si striga la cer"ooooo, o sa mor ca si javraaaaa!", la care Marie"cum ma Ioane? L-o calcat masina!"

rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| frikk a răspuns:

Incepe asa postestea celor 3 purici "AVENTURIERI"
hoinarind prin lumea asta cruda si rautacioasa love strucklove strucklove struck au ajuns la o fata frumoasa love strucklove strucklove struck obositi si fata cat si purici (dupa atata umblat) fata se pune DIRECT in PAT zZZzzZZz(la somnic) acum un purice se duce in par altul la ţâţe love strucklove strucklove struck si al 3-lea se duce DIRECT la "PASARICA" love strucklove strucklove struck trece noaptea sculându-se puricele din par se duce la ala dintre ţâţe si il intreaba cum a dormit la care puricele dintre ţâţe raspunde: bine love strucklove struck tu? si EU formidabil de bine! hai sa mergem la ala unde ESTE SITUAT LA "păsarică"devildevildevil ajunsi la el era inca obosit. si purici il treaba - CE SA INTAMPLAT CU TINE de imi esti asa obosit? n-ai dormit rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor) La care EL raspunde nu prea am reusit sa DORM (era suparat) deoarece "mai toata noaptea un "chelios" ma alergat si ma scuipat! param-pam.

Răspuns utilizator avertizat
| MagikTrouBless a răspuns:

Cum poti sa fii diabolic cu un homosexual?
Sa il arunci intr-o groapa fara fund. rolling on the floor

| MagikTrouBless a răspuns:

Definitia sexului data de mai multe genuri de persoane.
--DUPA MEDICI, ESTE O BOALA: Pentru ca ajungi tot timpul la pat.
--DUPA AVOCATI, ESTE O INJUSTITIE: Pentru ca intotdeauna este unul deasupra, altul dedesubt.
--DUPA POLITICIENI, ESTE DEMOCRATIA PERFECTA: Pentru ca se bucura atat cel de deasupra, cat si cel de dedesubt.
--DUPA ECONOMISTI, ESTE O INVESTITIE PROASTA: Pentru ca e mai mult ceea ce intra decat ceea ce iese
--DUPA MATEMATICIENI, ESTE ECUATIA PERFECTA: Pentru ca femeia ridica membrul la maxima putere, il inchide intre paranteze, ii extrage factorul comun si-l reduce apoi la expresia minima.

| ByankaPityka a răspuns:

Profesoara il intreaba pe bula: Bula, ce faci cand pleaca un vapor?
bula:nu stiu!
profesoara:bula ce faci cand un om se ineaca?
bula:nu stiu!
profesoara: bula, ce faci cand e coada la magazin?
bula:nu stiu!
profesoara: bula, ce faci daca se bat doi oameni?
bula : nu stiu!
Se duce bula acasa si il intreaba pe tatal lui.
tata< ce fac daca pleaca un vapor, daca se ineaca un om, daca se bat doi oameni, daca e coada la magazin?
Tata: daca pleaca un vapor iei batista si iei la revedere, daca se ineaca un om iei colacul si il tragi la mal, daca se bat doi noameni chemi politia, daca e coada la magazin iti astepti randul.
se duce bula a doua zi la scoala si profa il intreaba daca a gasit raspuns la intrebari. bula zice ca da.
Bula:doamna, daca pleaca un vapor scot colacul si il trag la mal, daca se ineaca un om scot batista si imi iau la revedere, daca e coada la magazin chem politia si daca se bat doi oameni iti astepti randul!

| ralukutza14 a răspuns:

Un evreu vorbeşte despre criza financiară: "E mai rău decât la divorţ. Am pierdut deja jumătate din avere şi o am în continuare pe Rashela ca soţie.

"Să te duci în club cu prietena e ca şi cum te-ai duce în pădure cu un copac.

Un tip se trezeşte cu o mahmureală groaznică. Merge la baie şi privindu-şi faţa umflată şi mototolită şi ochii bulbucaţi, spunesickPăi cum să nu bei cu faţa asta?

4 blonde stau sub o umbrela mica, dar nici una nu se uda.
De ce?
Nu ploua!

Ma duc la piata si trec pa langa o taraba cu pepeni unde era un carton pe care scria: "Un pepene 3 Lei, sau trei pepeni la 10 lei".
În loc sa-i spun tipului din spatele tarabei cât de prost e, m-am hotărât să-i demonstrez.
Aşa că l-am abordat:
- As dori un pepene
- Da, domnule, face trei lei. I-am dat banii şi i-am spus:
- De fapt, mai da-mi unul, te rog.
- Nicio problemă domnule, inca trei lei.
- Stii ceva, i-am zis, mai da-mi unul, sa fie trei.
- Desigur, domnule, trei lei va rog.
Abia ma abtineam sa nu rad si i-am spus:
- Tocmai am cumpărat trei pepeni pentru nouă de lei, iar pe cartonul tau scrie trei pepeni pentru zece lei. Tu iţi dai seama cat de prost esti?
- Nu sunteti primul client care imi spune., chicoti el, toata lumea face misto până când subliniez că au cumparat trei pepeni în loc de unul.

| BoySimiOniK a răspuns:

Banc Banc Maimuta sta pe tanc tancu sta pe autopuz cine sta mai sus?
Maimuta mancaiai Coada)