| OrdinaryGirld a întrebat:

Buna TPU.In primul rand la multi ani celor care poarta numele de Andrei, Andreea.Astazi e ziua mea si vreau si eu niste statusuri de zi de onomasticabig grin. dau funditahappy

2 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

La multi ani.si mersilaughing...\
Astazi e ziua ta
"Iti fac cadou inima
Maine e ziua mea
Imi faci cadou inima ta?" asta era buna pentru ieri.
"Este o zi importanta pentru mine
Multe cadouri mie
Multi ani inainte mie
Sanatate si fericire mie"
*Imi pare rau dar nu prea stiu...era mai usor daca vroiai tu sa zici la cineva "la multi ani"

| Nissa a răspuns:

1.Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet. La Multi Ani!
2.Catelush cu parul cret
Sa ai Jeepul in cotet
Si o vila cu piscina
Cindy Crawford de vecina
O lopata pentru bani
Sanatate, La Multi Ani!
3.Zambesti pentru ca stii ca e ziua ta? Sau pentru ca stii cat esti de speciala? La multi ani, de Sf. Andrei!
4.Chiar daca nu sunt aproape de tine de ziua ta, ma voi gandi la tine si iti urez multa fericire de ziua ta si intodeauna! La multi ani, de Sf. Andrei!
5 LA MULTI ANI, de sf.Andrei :*:*