| Xenia001 a întrebat:

Bună TPU!
Încep prin a va scrie ca a început să-mi placa aici printre voi.
Beau cam multa cafea 2/3 cești pe zi, cam multa zic eu. Îmi place gustul de cafea, la a 3 maxim a 4-a deja tremur și devin agitata. Încerc de câteva luni sa ma limitez la o ceașcă pe zi dar nu reușesc știti un ceai ori nu știu... ceva sa înlocuiesc sau sa uit de a 2/3 ceașcă de cafea?
O zi faină sa aveți!

Răspuns Câştigător
| VanesaParadis a răspuns:

Inlocuieste-o cu un fresh.E mai sanatos. Daca ai robot de bucatarie iti faci singura. Daca nu ai, cumperi.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mori cu inima daca o ti asa

| Celcestietot a răspuns:

Bună! Foarte drăguț din partea ta să ne împărtășești asemenea sentimente, eu aș putea fi unul dintre cei care îți aduce fericirea atunci când mai arunci un ochi pe TPU și ar fi de bine daca este așa. Apa cu lămâie se zice că este un înlocuitor bun. O zi frumoasă și ție happy!

| Xenia001 explică (pentru Celcestietot):

Mulțumesc pentru sfat o să-l pun în aplicare și revin cu un răspuns dacă a funcționat happy. Mereu am evitat sa adresez întrebări dar aici ma simt libera și îmi place.
Ai grija de tine!

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Cel care îți aduce fericire rolling on the floor)) cam pervers pentru un creștin

| Xenia001 explică (pentru SilentRain):

Ha ha happy laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Xenia001):

Cu placere! Ar fi folositoare concluzia ta dupa urmarea acestui sfat happy. Este bine ca te simti in largul tau aici.

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Dar nu scoate din context asa ca un avocat al diavolului rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combina cu energizante pentru un efect garantat, direct la Sf Petru te duci

| DonGiani a răspuns:

Vezi ca ți-am dat mesaj in privat happy