| AniBac9991 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste momente haioase sau penibile din viata voastra? Daca da specificati si momentul.Multumesc anticipat!:X

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

1.Ăăă...M-am catarat in copac asa cam la un metru de pamant si strigam dupa ajutor.Bineinteles,matusa mea, cu bebe mic in caricior, mi-a salvat viata : mi-a adus o scara laughing

2.Prima data cand am iesit cu bicicleta (cand eram mica de vreo 7 ani) am intrat intr-un stalp de iluminat si am rupt bicla in doua.M-am dus la mama plangand, cu bicicleta in maini si cantam : "Jumatate tu, jumatate eu!"laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune?! Chiar te ajută cu ceva să ştii prin ce momente am trecut noi?

| AniBac9991 explică (pentru anonim_4396):

Da pentru ca ma plictisesc foarte tare