| Sapphire a întrebat:

Care au fost cele mai penibile momente din viata voastra?
Fundita pentru cele mai haioase. happy

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mi-a decedat la intrare, a dracu' de suparator, nu!?

| Elena1234456 a răspuns:

Cea mai penibila intamplare a fost cand am fost scoasa la tabla si am inceput sa rad ca proasta cand am vazut problema la fizica, mi-a pus 4 si nu ma mai putem opri din ras.Asta da criza!

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaela_9047 a răspuns:

rolling on the floor oai cea mai penibila si cea care le-a lasat o impresie celor de la magazinwinking
m-am dus intr-o zi la magazin sa cumpar lamai si tot timpu le luam bune da in ziua aia am nimerit sa le iau stricate rolling on the floor bine eram mica si ma duc acasa ma pune tati sa ma duc sa le schimb noh ma duc si tot dinalea ii aduc rolling on the floor ma mai duc odata tot asa cred ca de vreo 5 ori m-am dus si intr-un sfarsit le-am nimerit
sau mai era o faza ma duc pe drum acum de 2 zile si ma cobor din masina lui tati ca trebuia sa o intoarca ca era noroi si noh si vine un mos cam de vreo 70 si ceva de ani si zice catre mine:
Mosu:-dati jos pantalonii straight face
eucall mee?
mosu:da tu nu auzi? dati jos pantalonii
eu:de ce?
mosu:asa straight face
eu du-te dracu si plec in masina...
L[o]L

| xdgirl18 a răspuns:

Odata eu si o prietena ne-am urcat intr-un autobuz.In fata noasrta pe scaun s-a ajezat un om beat. A fost a gramada de oameni in spate (acolo stateam)...in urmatoarea statie s-au urcat 5 colegi de clesa...saracul om beat cand autobusul a luat curba, omul aproape a cazut din scaun.Si noi am inceput sa radem.prietena mea, lovea cu pumnul scaunul din fata ei, ca nu se putea opri din ras.Eu apruape faceam pe mine, colegii mei "erau" la podea.Omenii care stateau in spate, unii au coborat in spate, si sau urcat in fata.Si se holbau la noi, deparca am fi niste extraterestri.Lam batjocurit in magheara pe omul beat, sperand ca e roman si nu intelege dar neam dat seama ca si el era maghiar.Cand s-a dat jos, omul a inceput sa mangaie sticla de bere.Pana am ajuns acasa nu neam putut oprii din ras.

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns (pentru xdgirl18):

Am ras cu lacrimi!

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns (pentru xdgirl18):

M-am dus odata in clasa a 4-a parca la o clasa de alaturi ca sa las niste foi. Le pun pe masa si inainte sa ies bat la usa... toata lumea se uita la mine ca la o nebuna

| tvdfannumberone a răspuns:

Cand mergeam pe strada de mana cu iubitu si am cazut cu tot cu el ceva gen... http://www.youtube.com/watch?v=JJHdmFfekiw

| roby_9621 a răspuns:

Esti cu prietenii la un party. Cineva spune un bans bun si toata lumea se amuza. Din cauza rasului m-a scapat o ba---si------na.Si deodata sa facut liniste si toata multimea a fost cuprinsa de somn,,

| Matei_Stefan_1993 a răspuns:

Stii momentu ala cand vrei sa faci o farsa si nu stii ce

| Matei_Stefan_1993 a răspuns:

EU am incercat sa sun la sonerie si sa fug, dar pe mine m-a bufnit rasu si m-a prins ala