| ZuzuDreamer a întrebat:

Puteti sa-mi dati statusuri, mesaje pentru a le da unui baiat? Eu sunt fata si...nu stiu de ce s-a suparat pe mine a fost ceva de gen:
eu:salut,te deranjez?
y: da
eu:aa scuze imi pare rau te las,dar te-ai suparat?
y: da lasama
Chiar nu stiu de ce a reactionat asa, nu l-am jignit deloc, nu am facut nimic.Bine nu am mai vorbit de o saptamana, si eu sunt cea care spune buna mereu.Voi ce ziceti? As dori un status si amuzant si in acelasi timp in care sa il determine sa ma ierte daca l-am suparat.

Răspuns Câştigător
| NoName16 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa mai insisti. Ti-a raspuns asa din diferite motive ce le stie doar el. Si de ce sa fii cicalitoare? Nu-l mai baga in seama sfatul meu, si daca te place sau. ce relatie aveti voi va veni ziua cand iti va spune el Buna.winking

| ZuzuDreamer explică (pentru NoName16):

Ai dreptate...sunt asa suparata sad nu stiu de ce a reactionat asa, si nu am curajul sa mai vorbesc cu el, mai bine il las pana ce ii trece.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Desi nu ar mai trebui insistat, ai putea gasi aici:
http://www.statusuri.name/

| CannbalCorpse a răspuns:

Tu nu poti gandi statusuri big grin? Daca mi.ar zice cineva un status d'asta mi.as bate joc de el.

| Zatharra a răspuns:

Ştiu cum e...cu toate că e greu l-am lăsat în pace, şi cred că e mai bine pentru amândoi.Te sfătuiesc să faci la fel.

| ZuzuDreamer explică:

Faza e ca pana acum vorbea cu mine, se comporta normal...cine stie. poate la suparat ceva.Multumesc oricum