| Muppet a întrebat:

Imi puteti da un sfat? M-am certat cu prietenul meu si nu are prea mare importanta ca putem trece peste dar s-a suparat foarte tare ca am vorbit cam mult cu cineva care ma sunase cu o seara inainte sa ne intalnim si chestii din astea si el stia deoarece se cunosteau si i-a zis tot ce am vorbit si s-a suparat. Recunosc ca am exagerat vorbind cu un strain pentru mine.Imi puteti spune ce sa ii zic sau ce sa fac sa ma ierte? El zice ca nu mai e suparat dat il cunosc foarte bine si stiu ca mai e. Dati-mi un sfat!sad

1 răspuns:
| IloveME a răspuns:

Acoperal cu dragostea tasa vada ca doar el conteaza pentru tine!
dar nu prea tare sa poata respira big grinlaughing