| Elenasaveta5550 a întrebat:

Bună TPU, recent am cunoscut un băiat care îmi place foarte mult.
Dar când ieșim nu prea există comunicare între noi, deși eu încerc să aduc subiecte în discuția noastră el nu prea vorbește.
Poate nu mă place?
Cum să îmi dau seama dacă mă place?
Și cum mă pot remarca?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Inseamna ca nu este vorbaret sau nu este interesat de ceea ce aduci tu in discutie.
Daca te place, asta numai tu poti sa afli. Nimeni de aici nu-si poate da cu parerea.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic sa il lasi asa o vreme, daca o sa iti scrie si o sa vorbeasca cu tine... atunci putem spune ca este interesant de tine.

| Anonimm30 a răspuns:

Poate nu are incredere in tine