| LikeLike a întrebat:

Sa va povestesc:

Acum 2 zile am fost la o petrecere. Iubitul meu a stat pe o canapea(are 19 ani) si a mai venit un baiat care ma placea si am inceput sa dansam. Dar l-am vazut pe iubitul meu sarutandu-se cu altacryingSi na l-am saturat si eu pe cel cu care dansam. Si i-am zis la ureche "vrei sa ma ajuti sa-l fac gelos pe Edy(iubitul meu)?"
"Okey". Si l-am sarutat in fata lui. SI dupa Edy m-a luat de mana si am plecat acasa. SI mi-a zis :
-Ce-a fost aia?
-Pai si tu te-ai sarutat cu alta.
-Si ce? Stai cuminte
-Stii ceva? M-am saturat! gata.
-Hai ma
-Ce hai ma?
-Dc te desparti de mine?
-Lasama.
-Bine pleaca!

Si nu neam mai impacat. Si chiar il iubesc! Dar nu stiu. Ce sa fac? Sa ma reimpac cu Edy? Sau sa fiu cu cineva care ma iubeste? Adica cel cu care dansam (Mihai). Ce sa fac? cryingcryingcrying

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

O data ce a facut ce a facut si te a lasat sa pleci asa usor tu te`ai mai intoarce la el`?raised eyebrows eu nulaughing)

| 29Ani a răspuns (pentru LikeNobodyElse):

Parerea mea este ca ea trebuie sa mearga mai departe si sa uite de el.SI sa fie cu cine care o place cu adevarat.Aste e s-a intamplat.Si cred ca ea nu sar mai intoarce la el.Deci daca nu stii saraspunzi taci.

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru 29Ani):

Mai omule.eu am zis ca dupa ce a facut atatea nu vad dc s`ar mai intoarce la el.si nu vad unde zice ea k nu s`ar intoarce ea ne intreaba pe noi ce sa facem. uita `te bine ce am zis si dupa comenteaza cat vrei.si am zis ca eu una nu as mai sta cu el.