| BrokenAngels a întrebat:

se poate ca un băiat faimos să se indragosteasca de o fata simpla?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Iubirea adevărată nu are legatura cu statutul social. Iubirea adevărată nu isi cauta propriile interese.

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Da,dar o fata bogata cu un baiat simplu niciodata, ca femeia e ****. (scuze)

| DorelExpertu a răspuns:

Incep sa cred ca toate fetele "simple" stau si-l asteapta pe acel print calare pe un cal alb?
Cam asa pare.
Da exista posibilitatea sa se indragosteasca, dar aceasta e foarte mica, dragostea astazi nu mai exista, si fiind faimos, fii sigura ca poate sa mai aiba inca cateva zeci sute ca tine pe care le poate avea, intrebarea e daca poti sa-l pastrezi langa tine.
Totul vine cu un pret, mare grija ce alegeri faci, ca poate azi ii intorci spatele unui baiat simplu care chiar te place, te cuplezi cu un faimos, si o sa fii inselata si toate cele, iar dupa o despartire nu vei mai avea curaj sa iesi in lume ca ai fost folosita.