| TheAngel12 a întrebat:

Poate ca un baiat faimos sa se indragosteasca de o fata simpla?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Normal ca poate.
Simplitatea e cel mai sofisticat lucrul. Aici cred ca te incadrezi si tu, deci ai incredere.

Numai bine.

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De cele mai multe ori!
Nu uita, extremitățile se atrag.
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Clar ca se poate!

| DNSK a răspuns:

Dragostea e ca si moartea. nu te intreaba cine esti, a cui esti, cati ani ai, cati bani ai, etc. se intampla pur si simplu

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Da bineinteleswinking

| Azµre a răspuns:

Da! Normal!

| lpavel a răspuns:

Binenteles! Dar depinde cel fel de persoana este! Daca cauta dragostea sau vrea doar sa se simta bine...
In dragoste nu exista limite, nu se vad defectele persoanei (nu zic asta ca simplitatea ar fi un defect, ma refer la altele) se vade doar frumusetea si calitatile persoanei iubite!

| DDCC a răspuns:

Tot ce e posibil.
Inimii nu-i poți porunci.

| drogh a răspuns:

Ce contează dacă este un băiat faimos? Nu se ştie niciodată când faima îl va abandona. Poate să se îndrăgostească de cine doreşte şi consideră că îi va fi bine. Decât să stea cu cineva care să fie la acelaşi nivel cu el şi să se trezească că persoana de lângă s-a ridicat şi mai mult şi deja nu se mai potrivesc, mai bine cu cineva mai jos de largul său cu care poate avea parte de fericire. Viaţa oferă numai surprize, deci poţi să te aştepţi la orice.

| HueyFreeman a răspuns:

Cine-i acel baiat faimos? Justin Bieber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Totul e posibil.
În dragoste nu există limite, totu-i posibil.
Te pup!

| inconscient a răspuns:

De ce nu? Viata e ca un film care dureaza la nesfarsit, deci...tot ce-i posibil!
P.S. Aici te incadrezi tu?winking

Răspuns utilizator avertizat
| hhhapciuuu a răspuns:

Doar in filme, dar, daca baiatului chiar ii place de tine, normal

| TwiXXXie a răspuns:

Da da, imediat vine Justin Bieber la tine

| Sebastian222 a răspuns:

Normal ca se poate indragostii... dragostea nu tine cont de aceste principii

| MrAlecsander a răspuns:

Pai depinde de gusturile baiatuluiwinking

| Liliana_Daniela_Miron_1998 a răspuns:

Normal ca poate, ce? tu nu esti mai prejos de pitipoancele alea cu care iese el, esti frumoasa...si simplitatea de care spui ca dai dovada il va face sa se indragosteasca de tine.