| Ely3434 a întrebat:

Hei TPU :* Cine poate sa-mi zica filme gen,, Pitch Perfect "? Sau cine mai stie filme care pornesc de la un pariu, cel mai poluar baiat sa fie cu o fata simpla si sa ajunga sa se indragosteasca. Dau fundita :*

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Step Up (seria), High School Musical (seria), Glee (2009),Hannah Montana: The Movie (2009),StarStruck (2010),Love Wrecked (2005),Raise Your Voice (2004),Make Your Move (2013),Another Cinderella Story (2008),A Cinderella Story: Once Upon A Song (2011),Rock Of Ages (2012),Camp Rock (seria), Teen Beach Movie (2013),American Pie Presents Band Camp (2005),StreetDance (seria), Pitch Perfect 2 (2015)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu un film, dar nu porneste de la un pariu, ci de la un joc facut de ei :

| Ely3434 explică (pentru anonim_4396):

Il spui? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ely3434):

A da, scuze. Vad ca nu s-a trimis tot. Eu am scris mai mult. Uite cum era continuarea:

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ely3434):

Raspunsurile mele tot nu s-au trimis. Filmul este ''Jeux d'enfants''(Love me if you dare).

| Andrutzaa12 a răspuns:

Cinderella story