| Miah a întrebat:

Ştie cineva nişte trucuri de magie? Dar vă rog mult nu-mi daţi link-uri sau filmuleţe pentru că nu le pot viziona, scrieţi voi dacă puteţi. Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

1.Tine o minge in mana si inchide pumnul.Prefa-te ca pui mingea in celalalt pumn, dar pastreaz-o in mana in care o aveai de la inceput.Du pumnul gol dasupra capului si bate de doua ori, apoi du pumnul cu mingea la gua si prefa-te ca o scoti din gura.

2.Ia o cana opaca si pune in ea un burete si cateva cuburi de gheata.Arta cana la inceput, dar fara sa se vaa ce e in interior.Ia un pahar cu apa si spune ca vrei sa transformi apa in gheata.Ai grija sa torni apa deasupra buretelui din cana.Rastoarna apoi cana si din ea vor cadea doar cuburile de geata.

3.Lipeste-ti o bucata de scotch pe degetul aratator si pune o moneda in pumn. Spune tuturor ca vrei sa faci ca moneda sa dispara.Incearca sa lipesti moneda de unghie in interiorul pumnului, si apoi deschide repede mana. Pumnul tau o sa fie gol!

4.Ia un prosop de bucatarie,o carte de joc si o scobitoare. pune cartea de joc si scobitoarea in asa fel incat,daca le acoperi cu prosopul, sa se vada doar conturul cartii de joc in timp ce tu o tii cu mana. Tine capetele scobitorii de deasupra prosopului in asa fel incat, daca scapi cartea de joc sub masa, scobitoarea saarte ca si cum cartea ar fi inca acolo.Da drumul la carte pe sub prosop si apoi scutura-l, avand grija sa nu scapi scobitoarea.

Funda?

| Miah explică (pentru ILoveTacos):

Mersi mult. sunt chiar interesante

| ILoveTacos a răspuns (pentru Miah):

Nu ai pentru ce.Multumesc mult pentru funda happy

3 răspunsuri:
| Miah explică:

Cu plăcere. Ştiu că înseamnă mult pentru voi. Şi oricum doar tu ţi-ai luat din timp ca-să răspunzi. Mersi încâ odată