| pisicutza2001 a întrebat:

TPU! Sunt sora pisicutzei2001, si am 11 ani. In clasa I, a II-a si a III-a mi-a placut de un baiat din clasa (la nebunie). Mereu am facut eu primul pas zicandu-i ca-l plac, dar... In clasa I el mi-a zis primul ca ma place. Vreau sa va zic ca noi ne-am mai certat si au aparut discutii aprinse. Eu zicandu-i la scoala ca nu mai vreau sa vorbesc cu el, si sa nu-l mai vad, dar el niciodata nu mi-a zis chestii din astea. Ci doar a parut indiferent. Apoi in clasa a IV-a, a inceput sa ma invite la patinoar sa ma bage mai mult in seama. La o petrecere chiar m-a tinut de mana! Asa ca m-am decis ca in vacanta sa-i spun ca-l plac, iar el a ramas surprins. Intr-un fel m-a luat in ras. Nu m-a crezut. Acum il plac din nou de ceva timp. Dar cum pot sa-i mai zic o data si sa-i dovedesc ca nu mint. Ajutati-ma va rog. As dori sa-i zic pe mess sau la o petrecere. Dau funda* Nu ma luati cum ca sa-mi vad de carte si de scoala ca ma timp de iubire mai incolo (invat foarte bine si am timp si de altele) PLIZZZZ

10 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Prea mult Twiilight, la varsta asta cek mai bine e sa fiti aminci.

| pisicutza2001 explică (pentru NeimaginabilA):

Eu nici macar nu ma uit la Twilight... Eu nu cred ca daca am 11 ani, nu poate sa-mi placa de cineva...

| NeimaginabilA a răspuns (pentru pisicutza2001):

Ziceam sa lasati romantismul pentru mai tarziu si sa fiti amici

| MasterYoda a răspuns:

Mai lasa televizorul ca te-a tampit

| pisicutza2001 explică (pentru MasterYoda):

Nu cred ca esti tu in stare sa-mi spui mie sa las televizorul, nici nu ma cunosti sau sa stii cat de mult ma uit eu la TV... Mai bine daca esti HATER, pleaca!

| MasterYoda a răspuns (pentru pisicutza2001):

Tu, copila, cand o sa-ti vina mintea la cap (daca!) ai sa-mi dai dreptate!

| pisicutza2001 explică (pentru MasterYoda):

Ce sa zic, ma individule! Si sa stii ca am avut dreptate! Nu esti tu in stare sa-mi zici mie ca m-am tampit ca eu cred ca tu esti cel tampit. Si nu cred ca nu am minte, desteptaciune intruchipata! Judeca-te pe tine, nu pe altii!

| MasterYoda a răspuns (pentru pisicutza2001):

Oare nu-ţi mai aminteşti,
Vorba din bătrâni lăsată?
Din beţie te trezeşti,
Din prostie niciodată.

| pisicutza2001 explică (pentru MasterYoda):

Ce prost mai esti si tu! Te pui cu un copil de 11 ani! Cred ca sora mea are dreptate, pentru ca nu esti tu in stare sa o faci proasta si sa-i zici sa lase televizorul... Cred ca tu te-ai tampit! CU SUPARARE!

| MasterYoda a răspuns (pentru pisicutza2001):

Extrauterin, ninge peste tine! laughing