| Diianna05 a întrebat:

Sunt total confuza, sunt in clasa a 12-a si nu stiu la ce facultate sa dau. Am 3 in minte si vreau sa aleg una, asa ca va rog pe cei care au terminat/fac una din aceste facultati sa isi dea cu parerea. Pe mine ma intereseaza domeniul IT, asa ca m-am gandit sa dau la poli( automatica sau telecomunicatii) sau la ASE(cibernetica si informatica de gestiune). M-ar mai interesa si la care din facultati este recunoscuta diploma si in afara, as vrea sa plec din tara dupa. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Politehnica e viata nasoala pentru fete. laughing Du-te la ASE.

Răspuns utilizator avertizat