| alinzz a întrebat:

Un prieten a deschis calculatorul si nu i se vedea nimic pe ecran ( adica i se vedea imaginea aia de desktop dar in rest nu ii apareau folderele cum ar fi google, my computer mai pe scurt NIMIC ) Nu poate sa dea click pe nimic si nici macar bara de jos n-o are.Singurul lucru care ii merge este sa apese Control-Alt-Delete.De ce i s-a intamplat asta si cum sa faca sa ii mearga iar?

2 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Click dreapta pe ecran > Arrange icons by > siow desktop Items

| alinzz explică:

Nu merge nici sa dea click dreapta