| AlexAL275 a întrebat:

Voi, fetelor, ce vă doriți de la un băiat la modul cel mai sincer? Nu că aș vrea eu personal niște sfaturi, dar vreau să văd cum gândiți

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce vă doriți de la un băiat... vreau să văd cum gândiți"

mașină, vilă, cont bancar gras. Am trecut testul?

| AlexAL275 explică (pentru sierra1):

Mă așteptam la răspunsul ăsta, dar sincer nu voiam să-l văd.

| sierra1 a răspuns (pentru AlexAL275):

Nu poți ignora realitatea, viața nu e un roman (ieftin și plângăcios)

| AlexAL275 explică (pentru sierra1):

Nu, dar asta nu înseamnă că e o tragedie. Încă cred că există și persoane diferite de restul turmei, însă sunt mai greu de găsit. Eu nu cred că o femeie ar rămâne cu cineva pentru banii lui toată viața. Da, asta se întâmplă des, dar nu cred că acea persoană este pe dinăuntru fericită.

| CleanHeart a răspuns:

Eu la un baiat ma uit la caracterul lui care trebuie musai sa fie puternic si mai conteaza mult rabdarea si bunatatea in tot ce face.

| Jus7t a răspuns:

Nu o să dezvolt prea mult însă ele de multe ori intră într-o relație pentru că se îndrăgostesc de acel tip (evident) dar apoi îl schimbă ele crezând că o să fie mai bun dacă îl schimbă ele, apoi surpriză : după ce îl schimbă nu o să mai fie atrase de el pentru că nu mai e ăla de la început laughing

Normal că multe o să fie atrase de bani, normal că o să spună că ar vrea unul inteligent și cu caracter dar ele de fapt sunt cu ăla puțin cocalar, cu bani și arogant.
Una zic și alta demonstrează.
Nu toate, foarte multe din ele...și nu doar ele.

Atât, le las pe ele să răspundă, sper că nu te-ai supărat că am lăsat și eu un răspuns.

| AlexAL275 explică (pentru Jus7t):

Nu, chiar a fost bine-venit răspunsul tău!

| Leylamiconia5 a răspuns:

O față de obicei gândește astfel:
- bani, mașina, vila.
- sinceritate, iubire, gelozitate
Știu că nu asta e întrebarea!
Oricum mie sincer cel mai perfect băiat pentru gusturile mele ar fi:
-iubitor
-dragut (dacă te îndrăgostești nu ai cum să îl vezi urât) poate să îți spună toți că VAI EL E URÂT!
-educat
... Asta e tot...