| LolaLollita a întrebat:

Vreau si eu niste pareri:cum vi se pare telefonul Samsung Galaxy S3 mini? happy Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Sa stii ca m-a interesat si pe mine la un moment dat. E super, doar ca se gasesc altele mai ieftine cu aceleasi performante, sau chiar mai bune. Sau, daca tot ai bani si iti permiti mai scoti ceva din buzunar si iei unul cu un procesor mai tare.
Uite un link sa te documentezic daca intelegi ceva. Ma refer la termenii tehnci nu la engleza:
www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii_mini-review-857p12.php
Sau iti fac eu in continuare un rezumat cu ce am considerat mai interesant:
Sony xperia p- camera mai bunicica si ecran mai clar dar n-are slot de memorie microsd desi are memorie interna destula 8/16 gb mi se pare
Samsung galaxy s2- cu precizarea ca asta nu va mai primi update la android pe viitor adica la soft.
astea doua la un pret mai mic
Sony xperia s costa la fel dar are camera de 12mp fata de 5 adica mult mai buna si ecran superior doar ca are memorie interna fixa de 32 gb fara slot de card. Nu cred insa ca trebuie mai mult. + ca filmeaza hd
Sau LG optimus 4x hd-mai scoti niste bani din buzunar si vei avea procesor quad core- adica de 2 ori mai rapid!
Acum, vezi si tu. Eu zic ca Samsung e o oferta foarte buna doar ca exista lucruri mai bune la un pret asemanator. Succes!
P. S. Sa imi spui ce ti-ai luat!
P. P. S. Vezi ca in linkul de mai sus ai si poze cu celelalte telefoane. Dai click pe poza si te trimite la specifiicatiile acelui telefon, iar in stanga paginii gasesti review la respectivul telefon.

| LolaLollita explică (pentru MitroKta):

Multumesc frumoshappy un raspuns cu adevarat utilbig grin

| MitroKta a răspuns (pentru LolaLollita):

--Special pentru lolalollita--
Intotdeauna, cu placere!
-- Cu un zambet larg, de la o ureche pana la cealalta--
--uite asa: laughing)))))))))))))))))--

| LolaLollita explică (pentru MitroKta):

laughing Nu mai trage de timp, intoarce-te la treburile tale big grin

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Raportul calitate-pret este excelent.

| mona a răspuns:

Mi se pare un telefon destul de inteligent

| Woodenpints91 a răspuns:

De tot căcatul. Ca restul smartphone-urilor.

| LolaLollita explică (pentru Woodenpints91):

Asteptam o parere mai profesionista, insa desigur, gusturile nu se discuta. Multumesc.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LolaLollita):

Nu, serios, ce ar determina un om normal să dea atâţia bani pe ceva atât de inutil?

| LolaLollita explică (pentru Woodenpints91):

Daca un lucru iti este inutil tie, nu inseamna ca asa este pentru toti, corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un Samsung Galaxy S3 doar ca mai Mini laughing.

| LolaLollita explică (pentru anonim_4396):

Asta stiu si eulaughing Ma asteptam la pareri de la persoane care se pricep in domeniu sau au (avut) acest telefon happy Mersi oricum.

| beastboy84 a răspuns:

Daca tie iti place ia-ti. :* sau strange pe langa aia 14 i ia-ti un s3tonguehee hee

| LolaLollita explică (pentru beastboy84):

laughing) ce dragut, dar chiar nu am cum sa strang inca 1000 leihappy

| beastboy84 a răspuns (pentru LolaLollita):

Daca vrei potitonguetonguetongue rolling on the floor)

| MitroKta a răspuns (pentru LolaLollita):

laughing chiar asa. laughing)

| iubescbulldogii a răspuns:

Buna Lola. Vreau sa vorbesc ceva cu tine.pot vorbi? Lasa id-ul aici ca sa vorbim pe mess. Multumesc frumos

| LolaLollita explică (pentru iubescbulldogii):

Iti trimit un privat cu id-ulhappy

| iubescbulldogii a răspuns:

Ti-am dat cerere de prietenie

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Am vazut si eu unu in altex cu 16 milioane in bani vechii e un telefon cam prea finut dacal scapi din mana praf s-a facut, bani aaruncati anapoda ti-as recomanda sati ei un Nokia x2-01 cum am eu cas mai rezistente sau un c3
al treilea pe car ti-l recomand e Nokia asa 302

| LolaLollita explică (pentru AndreiPiticu99):

Eu am gasit cu 1400 lei. Imi plac foarte mult Samsung-urilehappy

| Cozma27 a răspuns:

Nu e pentru tine