| dean545 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fete.
Ceva de genu: Atunci cand ma critici si ma injuri, consider ca e dreptul meu sa iti spun sa te duci dracu’!

11 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu v-ati saturat sa tot puneti intrebari in care sa vreti statusuri? Daca tot vrei sa impresionezi pe cineva, creeaza-ti statusul singura!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuneteDeChitara):

Bine zis!
Și mai adaug și eu duduii cu întrebarea:
1. Chiar te crezi hardcore față de „dușmanii tăi" dacă vii cu niște statusuri de pe net negândite?
Eu ți-aș râde în față.
2. Ai impresia că ești victorioasă intelectual? Ești doar în degete, conform avatarului (adică deloc). Nu ai niciun merit pentru nimic.
3. Dacă ții neapărat să ai status de pițipoance, caută pagini „pentru adolescente" pe facebook, sunt cu tona (și tot nu scăpăm de ele). Găsești sentimentalisme și rebeliuni cu grămada. Nici nu trebuie să cauți prea mult.

| dean545 explică (pentru SuneteDeChitara):

Nu era pentru mine era pentru o prietena., Nu vreau sa impresinoez pe nimeni. Daca critici intrebarile altuia fugi de pe TPU

| dean545 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu sunt victorioasa si vezi ca ai exgerat cu vorba deja ai inceput intr-un fel sa ma jignesti. Vere eu am pus o intrebare pentru asta e facut TPU. Daca nu-ti plac intrebarile mele nu mai raspunde. Nu era pentru mine, o prietena m-a rugat sa-i gasesc niste statusuri.

| SuneteDeChitara a răspuns (pentru dean545):

Draga mea, sunt sute de pagini de statusuri pe internet. Si intrebarea asta tampita pe care ai pus-o tu a mai fost pusa tot de sute de ori.
Chiar nu puteai sa cauti pe google?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dean545):

Mă doare-n 14, tu ești prietena aia.
Dacă te simți jignită, e o problemă și nu e a mea.
Da, am eu ceva în particular cu tine laughing! Fii sigură! Nu te cunosc.
Răspuns de statusuri.ro ai dat.
Bun deci, ți-am zis și unde găsești. Ce vrei mai mult de atât?

| dean545 explică (pentru anonim_4396):

Sa dispari! Pa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dean545):

Dă-ți cu clor în ochi și o să dispar.
Dar mai ales tu. Nu o să fii vreo mare pierdere decât pentru gloata ta de prietene pițipoance care o să te uite la prima pereche de pantofi cu tocuri rozwinking.