| colybeatrice a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenei mele de mos craciun? Ar fi frumos un animalut? Si ce mi-ati recomanda? Fundulita:*

Răspuns Câştigător
| sunymagy a răspuns:

Da cred ca s-ar bucura de un animalut iti zic eu ce animalut...depinde daca sta la casa atunci cumpara-i un caine dar daca sta la bloc cumpara-i un hamster,pisica,broasca testoasa,papagal,iepure, canar sau pesti! ai incredere in mine, eu am o broasca testoasa si un motanel.depinde de ea! fundita daca crezi tu! succes!

4 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Da.Ar fi frumos un animalut.Eu cred ca trebuie sa-i cumperi bijuterii sau chiar intreab-o care e lucrul ei preferat.Sau i-ai ceva pufos. Sper ca te-am ajutat

| Ancky a răspuns:

Recomand urmatorul magazin cu haine Bershka. Se numeste Miau Miau. Preturile sunt foarte bune. Aveti linkul mai jos.
http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| AndraTpu a răspuns:

Uite aici:
http://www.cadouri-funny.eu/Cadouri%20pentru%20femei.htm incearca un cadou asa sau unul personalizat. pupici

| aaalexutza a răspuns:

Un lantisor, o bratara, sau cv personalizat : pe un tricou o poza cu voi doua iar ajunge la inima sau o poza cu voi 2 pusa pe o perna sau chiar simplu intr-o rama si intr-o scrisoare sa ii spui ca o iubesti si ca nu vrei sa o pierzi sa fie mereu langa tine asa cum a fost pana acum funda?big grin