| felyfifi13 a întrebat:

Buna tuturor, am o intrebare care ma macina de mult:baiatul de care imi place imi tot spune ca ma place, dar e foarte rece cu mine si nu imi da dovezi ca ma place.Prietenii lui spun ca nu ma place si ca doar ma minte. Oare spun adevarul sau sunt pur si simplu gelosi? Am nevvoie de respuns urgent, orice raspuns conteaza. Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexandra2859 a răspuns:

Pai oate este adevarat poate nu te place daca numai un singur om iti zice ca nu te place poate nu ar fi adevarat dar da tio spun mai multi...si poate vrea doar sa profite de tine

| felyfifi13 explică (pentru alexandra2859):

Pai nu stiu ce sa zic, prietenii de care vorbesc eu sunt 2 baieti dintre care unul spune ca nu iar celelalt spune odata nu si odata da.Nu incerc sa ii iau apararea, vreau doar sa va ajut sa va dati seama despre ce e vorba.Mai astept cateva raspunsuri si dupa aia declar castigatorul.

| alexandra2859 a răspuns (pentru felyfifi13):

Da sa stii si eu am fost intr-o situatie din asta si m-am despartit de el si a 2 zi el umbla cu alta fa ce consideri tu ca este mai bine, si da poate vor sa se razbune pe tine sau poate nu...

| felyfifi13 explică (pentru alexandra2859):

Mersi oricum,sa stii ca acum sunt impreuna cu el si ne intelegem fb. iar prietenii lui nu mai vb nici cu mine nici cu el,cred ca minteau, acum sunt gelosi pe relatie, mi-au spus-o mai multi...iti multumesc

| alexandra2859 a răspuns (pentru felyfifi13):

Ma bucur pentru tine daca faci ce simti tu ca e bine mereu iti iese

6 răspunsuri:
| felyfifi13 explică:

Nu stiu ce sa spun pentru ca prietenii lei mi-au spus de mai multe ori ca vor sa fie cu mine, iar eu i-am refuzat, oare vor sa se razbune?

| felyfifi13 explică:

Pai nu stiu ce sa zic, pentru ca acei prieteni ai lui sunt 2 baieti care mi-au spus de mai multe ori ca vor sa fie cu mine. oare vor sa se razbune? eu nu incerc sa ii iau lui apararea, dar asa e.