| andru8651 a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul deci daca m-ar putea ajuta cineva cu un sfat :-ss... azi din senin jumatatea din partea de sus a monitorului mi s-a incetosat si de atunci a ramas asa...si se vad culorile foarte sterse! deci in momentul asta jumatate de ecran mi se vede in culori sterse si jumatate in culori normale! de la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

E cum a zis Mms sau poate tia picat placa video dar e ciudat ca ar trebui sa fie total negrubig grin

| MmS_4429 a răspuns:

E de la cablul din spate ala care duce la priza schimbal si o sa vezi nu va mai avea nimicstraight face