| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place mai mult:sa postati intrebari sau sa raspundeti?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Si sa intreb si sa raspund.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa raspund, sa imi dau cu parereabatting eyelashes

| Elena1234456 a răspuns:

Sa raspund big grin.

| Corina a răspuns:

Buna! Daca am vreo nelamurire, atunci intreb, dar de cele mai multe ori imi place sa raspund, bineinteles daca stiu. Imi face placere sa impartasesc, oricui solicita, din cultura mea generala, imi place sa dau sfaturi utile, mai ales adolescentilor de pe acest site. Intr-un cuvant, imi face placere sa fiu de ajutor.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Îmi place să răspund. Îmi place şi mai mult să văd că răspunsul meu este folositor cuiva happy

| Ea12345 a răspuns:

Sa ajut, atunci cand e cazul.happy

| Alisa a răspuns:

Buna!
Sa raspund, mai ales cand stiu ca am ajutat pe cineva cu raspunsul meu, care intr-adevar are nevoie, de o parere, de un sfat ceva, etc.

Numai bine!

| Farcas a răspuns:

Sa raspund.Doar de aia ma si aflu aiciwinking

| zorialbi a răspuns:

Sa raspund.

| kidulinha a răspuns:

Sa raspund, dar rar gasesc intrebari care sa ma."atraga", intr-un fel big grin
Adica sunt de vreo 2 luni si sunt cam aceleasi probleme, la un mom dat te plictisesti sa tot raspunzi la aceeasi intrebare cu persoane diferite. Anyway, TPU:*

| beka a răspuns:

Sa raspund

| Senga a răspuns:

Sa raspundhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer? Sa raspund! Am si eu intrebarile mele dar imi raspund tot eu si mai intreb si pe altii, dar sunt o fire mai retrasa asa ca nu prea pun intrebari, asta e!