| madycoco a întrebat:

Buna tuturor. Mereu cand imi cumpar haine, bijuterii, parfumuri sau incaltaminte mi se pare ca nu le aleg bine. Dupa ceva timp vad la o prietena haine mai frumoase ca ale mele si imi plac... iar ale mele mi le par uratesad. Cum sa imi aleg hainele incaltamintea si bijuteriile?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

U esti exact ca ''prietenele'' mele...de ce nu iti cumperi exact ce iti place si le probezi intai sa vezi cum iti vin.si lasa-le pe ele sa isi cumpere ce vor, nu oricui iy sta bine cu un anumit tip de haine

| xjustfearless a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, chestia e ca, cand iti alegi hainele ti se par frumoase superbe, dar vezi la prietene haine care iti plac si vrei si tu, si le consideri pe ale tale uzate, folosite ca si cum te-ai plictisi de ele si vrei aleele noi, asta nu inseana ca le consideri urate. Puteti sa va imprumutati de haine una de la alta.