| Djlsghtnquuw a întrebat:

un prieten vrea sa isi ia un caine huski, si el sta la bloc.Stie ca e greu de intretinut, dar mi-a spus ca atunci cand nu mai are "chef"de el, il da la tara. straight face. Cum il pot convinge sa il pastreze, totusi, sau sa nu il mai cumpere?

2 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Pai sa stii ca e greu de intretinut! Toata lumea cred ca si-ar dori un caine huscki.El supravietuieste cu greu la zilele calde ci mai ales in camera aceea in bloc! Ei traiesc la Pol.Eu zic sa nu si-l cumpere!

| edutza99 a răspuns:

Pai sincer cinele acele este cel mai tare caine si is multi care doresc sa aiba acest caine printre care sunt si eu si eu daca ar fi sa il iau mi-as aduna bani tot anul si mi-l-as cumpara. Si in plus fetele adora cateii si cand l-ar scoate afara toate fetele gramada pe el... laughing