| manuelaaa a întrebat:

Voi credeti ca in 2012 va fi apocalipsa? Ce stiti despre acest lucru? Sincer eu nu prea cred dar vreau sa aud pareri.

fundahappy

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Eu nu cred tampenia asta. E o prostie.Nu avem de unde sti cand va fi epocalipsa.Doar Dumnezeu stie asta. Daca El vrea poate fi sfarsitul lumii chiar maine.Deci eu nu cred ca epocalipsa va fi in 2012. Sfarsitul lumii va fi cand va hotari Dumnezeu nu cand vrem noi.Parerea mea. Pupici :*

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Nu cred deoarece nimeni nu are cum sa stie cand vom muri, doar d-zeu stie. Fundita?

| StopTheWar a răspuns:

Eu nu cred acest lucru deoarece sfaritul lumii va fi doar cand va vrea Dumnezeu.Stai linistitahappy