| OnlyMe0 a întrebat:

Vreau raspunsuri de la persoane care au facut asa ceva si care au peste 24 de ani. De ce atunci cand sunteti intr-o relatie vorbiti si cu o alta femeie? ce motiv aveti? De ce?
In acelasi timp v-a iubiti si femeia de langa voi.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As faceo pentru ca nu as avea incredere in partenera si daca tot ma inseala sau o va face pe viitor santem chit pe chit inselaciune reciproca (nu cad de fraier)

| darrio2007 a răspuns:

Motivul este socializarea.Nu inseamna ca daca esti casatorit sau intr-o relatie cu o femeie nu trebuie sa mai comunici cu alte persoane.Cine nu este de acord cu asta ori este gelos ori bolnav psihic.

| RAY a răspuns:

Nu inseamna ca daca vorbesti cu o femeie isi inseli iubita,daca faci sex cu ea atunci da,pai ce sa spun voua va plac genul asta de barbati sti prea bine se numesc badboys daca dai o cautare pe google afli ca voi sunteti inebunite dupa ei,va plac curvari pentru ca multe fete roiesc in jurul lor si va inseala ca pot in scimb ce in freindzone stau baieti cuminti,de treaba, e personal am inselat cand mi-am pierdut increderea in ea, increderea e baza unui barbat cand tio pierde esti un nimic pentru el sa stii, mai inselam si din motive biologice avem dorinte sexuale si cand iubim,dorinta sexuala e una iubirea e alta de ce nu faci diferenta intre ele? tu crezi ca unu indragostit daca vede una frumoasa dezbracata fuge de ea? femeile,barbati sunt controli de emoti,nu vei afla nimic de umanitate daca vrei afirmati rationale, suntem finte emotive care actionam dupa niste instincte primare, iar sexual nu poate fi controlat, informatia intra in creierul primitiv ala intra in actiune apoi creierul rational, dezamagirile din trecut isi amprenta in noi, noi barbati iubim cu adevarat foarte mult dar nu de multe ori in viata sa stii

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă-ți iubești femeia de lângă tine n-ai de ce să vorbești și cu alta.
Dacă totuși o faci, înseamnă că nu-ți oferă tot ce ai nevoie. Fie o onversație interesantă fie o felație bună.

| OnlyMe0 explică:

Nu m-am referit la o prietena(amica), o alta femeie. Daca e o amica nu ascunzi de iubita ta dar atata timp cat ascunzi e mai mult decat o amica.