| RosaliaOriginala a întrebat:

Intrebare inspirata de la userul DiannaDi:

Voi ati putea fi in relatie cu o persoana posesiva, care va controleaza mereu, extrem de geloasa? Sa nu ai pic de libertate? Sunt unii oameni care au impresia ca daca sunteti cuplu, nu aveti voie sa vorbiti cu persoane de sex opus, sau sa adaugati persoane pe social media, sau nici sa stati langa o alta persoana de sex opus ca apoi partenerul/partenera face o criza de nervi si gelozie.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Evident ca nici n-as intra intr-o relatie cu asa nebuna.

| RosaliaOriginala explică (pentru Drimmero):

Tipa aia dianna are crize de gelozie cu cineva cu care nici macar nu e impreuna, uita-te la intrebarile ei

| Drimmero a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Nu e de mirare daca va fi ocolita de barbati, niciun barbat sanatos la cap nu s-ar incurca cu asa femei, dar nici invers.

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Sunt convins că aș putea să o repar rapid. laughing

| RosaliaOriginala explică (pentru Hammurabi):

Asa-i ca ne spui si noua metodele tale laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

Da, aș putea. Pentru că știu să fac două lucruri: să mă impun când e nevoie și să cedez când e cazul.

| TheMoon15 a răspuns:

Personal eu sunt o persoana ca aia mentionata de tine, nu imi las partenerul nu numai sa nu aiba prieteni de sex opus, dar nu il las deloc sa aiba.
Si da, multa lume sta.
Ai fi suprins.