| inflicted a întrebat:

Voi cand sunteti intr-o relatie mai vorbiti si cu alte persoane de sex opus?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Vorbim despre relație și nu penitenciar.
Asemenea restricții sunt de-a dreptul absurde.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi sa ma duc la birou si sa le zic colegelor ca nu pot vorbi cu ele ca sunt intr-o relatie? Loool

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mai stiu cum ma comport cand sunt intr-o relatie thinking

| SilentRain a răspuns:

Nu, devin surdo-muta instant

| Sofer a răspuns:

Normal ca vorbesc.

| mastadont a răspuns:

Normal. Să nu vorbești cu alte persoane de sex opus e cam imposibil. Mai ales când ai avut 30 de colege de grupă la facultate ca mine tongue. Dacă partenera mea nu ar accepta să vorbesc și cu alte persoane de sex opus ar însemna că e prea geloasă și are anumite probleme grave la partea emoțională. Cum nu vreau o asemenea persoană lângă mine i-aș da papucii urgent și cu asta basta. Iubirea nu înseamnă control ci încredere în partener.

| Dalmore a răspuns:

Mă ascund sub pat.

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns:

Normal.

Dar eu nu pot vorbi cu persoane de acelasi sex, in acest caz...

Cum sa nu vorbesti?
Adica persoanele de la magazin, la birou, prietenii si chiar rudele ar trebui ignorate? Si cum faci asta?
Wow, just wow...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu frățioare, când ies din casă il închid cu lacătu'. Ești nebon?

| superdani a răspuns:

Cu siguranta da