| cristinuca05 a întrebat:

vreau sa fac niste poze dar nu prea am multe idei.de ex m-am gandit sa fac calare pe un cal, langa un copac cu o carte in mana. voi ce idei imi dati?big grinfundita.multumesc

2 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Incearca una intinsa pe iarba printre flori, sau cu niste pungi de cumparaturi in mana, pe marginea unei piscine, intr-o bataie cu perne, urcata pe o creanga, cu un animalut simpatic in brate, etc. Sper ca-ti plac ideile mele. Succes!