| stanlaura80 a întrebat:

Vreau sa ii fac o farsa cuiva si nu am idei ce sa ii spun... Funda pentru. cele mai multe raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| calutuuuu a răspuns:

Uite o farsa la telefon execelenta!winking

Suni la un numar (pe care il cunosti, normal) si daca esti o actrita/actor bun/buna o sa reusesti sa faci o farsa reusita!winking

Deci cand raspunde trebuie sa ii spui repede si clar ''Buna ziua! (sau ''Buna seara!'' depinde in ce moment suni) suntem de la revista playboy si dumneavoastra ati fost ales pentru a ne spune ce vedete ale romaniei vreti sa apara in urmatorul nostru numar playboy de saptamana viitoare! Ganditi-va bine pentru ca aveti voie sa alegeti numai trei vedete!

In fine le va spune si apoi, dupa ce le spune ii spui ''Ce, tu? Tu chiar citesti revista playboy?''laughing nu trebuie sa fie lunga si trebuie sa fie scurta si cu bun simt!winking se va simti un pic jenat si nu se va supara pe tine, pentru ca il cunosti si nu are motive! Farsa a fost una buna!winking

BAFTA!winking

3 răspunsuri:
| calutuuuu a răspuns:

Ms pentru funda!happy

| Lucian02 a răspuns:

Am o lista

1. Pune-i in papuci/pantofi spuma de ras
2. Pune-i in palarie gainat
3.Adu-l intr-o debara bagi un caine acolo incui usa si il/o lesi/lasi vreo 1 2 ore
4. Pune castane in fata usi de la o camera
5. Pune-l sa inchida ochi sa ii dai ceva, iar u ii dai gunoiul
6.Slabeste balamalele de la usa de la gradina (daca ai) si usa cade si ii ceri bani pe ea
7.II dai o sticla de apa cu boia si ii zici ca e suc de lamaie sau soc

fundita?

| stanlaura80 explică:

Farsa ar fi la telefon...big grin