| Henegar_Genny_1986 a întrebat:

Vreau sa va întreb ce însemna când o persoana îți scrie numele de fiecare data când îți dă mesaj și îl rostește de multe ori când vorbiți fata în fata?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Asta tine oarecum de psihologie.
Adevarul este ca cel mai adesea orice persoana este incantata sa-si auda sau sa-si vada scris numele. E inclusiv o chestiune care leaga comunicarea, apropie partenerii de discutie, ii atrage atentia celui cu care vorbeste.

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Îi place numele tău. big grin

| AFR81 a răspuns:

Ce poate sa insemne? Nu prea multe. Pur si simplu asa vorbeste persoana respectiva.

| R0R0 a răspuns:

Ii place numele tău.