| Papusikmikk a întrebat:

Buna vreau sa va spun ca mie imi place de colegul meu si nu stiu daca si el ma place pentru ca el se comporta asa cam cu mai multe fete dar faza este ca pe mine el ma baga uneori in seama si il mai bag si eu dar mai mult el dar el intotdeauna face gesturi ciudate im ascunde telu bineinteles isi da seama ca l-am vazut dar face asa presupun sa imi atraga atentia sau nu stiu pentru ca mai face chestiile acestea si cu celelalte colege deci eu am 13 va rog sa ma ajutati numai stiu ce sa cred dar faza este ca eu ma topesc dupa el.

1 răspuns:
| nuciu a răspuns:

Pai daca se baga cu tine in seama mai mult poate se lipeste ceva incearcawinking