| kamy_9063 a întrebat:

Bunahappy vreau si eu niste statusuri mai interesante thinking deoarece cam peste tot gasesc acelasi lucruhappy va pup:*cele mai frumoase fundita!:*

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

. ●`Te prefaci ca esti furios sa bagi iepuri in spaima[]
`Faci pe filozoful sa te bage lumea in seama[][]```●
. Asa` esti tu...asa iti` place sa` traiest[; x]i! Ea te iarta mereu...si pentru asta O iubesti!; x
. Nu's fitsoasa no talking Te iubesqbatting eyelashes. daca vrei iti desenez; x
. vrei sa fii iubitbatting eyelashes? iubeste! [; x]
. Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! De aia fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!
. Asa`s baietii toti baietii ei pot avea multe relati promit iubesc cu mare foc dupa ce pleaca uita tot...oh go on...
. nImIc nu`I maI greu dee` suferIt…. nImIc nu tee` slabeste decat sa fi departe de cel ce te iubeste sad [; x]
. Cauta-ma sa te pot cauta, Cautandu-te sa te pot gasi, Gasindu-te sa te pot iubi, Iubindu-te sa nu ma mai satur de dragostea ta...
. Dragostea - Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o!
. Un prieten este cel ce te cunoaste asa cum ejti.Intelege ce ai fost.Accepta ce ai devenit.Si te ajuta sa cresti in continuare...
. Iubirea te ridica Iubirea te coboara Iubirea iti da viata Iubirea te omoara

. Si fara tine nu mai am nici culoare, nici zambet, nici soare. Timpul ne desparte, dar trece si stiu ca intr-o zi va fi bine.
. am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distanta.iar acest lucru este valabil si pentru iubirea adevarata…
. Fiecare cadere ma face mai puternica. fiecare tradare ma face mai tare. fiecare barfa ma face mai importantawinkinglove struck
. De cate ori ma vei privi cu ura si manie`. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie`!
. unde sunt toate visele ce le aveam? s`au risipit toate clipele pline? s`a risipit tot ce ne doream?sad

. Barfeste`ma…si asa nu`ti suport fata… tu iti tocesti gura, eu imi traiesc viata:-x
. Desi` par cuminte` imi place` indecent`! cA Eva Kentt`. n`am niciun Sentiment`!winking
. Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!winking
. Sentimetul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-x"
. Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa!:-x Cand spuneaa: Fratee! Nu pot trai fara eaa!:-x
. stii.n'Ai decat sa vorbesti singuraalaughing.imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza!:-x
. Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!:-x
. Viatai scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…
. Stii ca doar tu si eu vom fi, indrgostiti ca'n prima zi!:-x
. Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:-x
.un sfat [ai grija de tine], o rugaminte [nu ma uita], o dorinta [nu te schimba], o minciuna [te-am uitat], un secret [te iubesc]
.poti plangesad. fara a iubi:-x dar nu poti iubi:-x…fara a plangesad
. cand iuBesti nu trebuie sa te uiti la frumusetZe.ci sa vezi daca are suFlet
.’’Sh ma gandesc la ce nu e permis:-x La ce e interzissmug La ce eu numesc VISS :-x
. fiecare zi o traiesti doar teoretic. e greu sa spui "capul sus, trebuie` sa zambesti", cand inconstientul iti dicteaza "cand plangi, sa nu te mai opresti"
. Orice minut e un nou inceput, viata merge inainte indiferent de ce-ai facut`.
. Zambesc mereu. Glumesc mereu.Dar ce e in sufletul meu. Stiu doar eu!
. am adoptat un stil recent : rece si indiferent!
. Dragostea este un joc ciudat : amandoi castiga sau amandoi pierd
. Ai s`o gasesti intr-un album demult uitata,ai s`o privesti,si ai sa te gandesti: "Indiferent cum a fost ea, A fost odata a mea!"
. De acum am sa`mi fac de cap. O sa uit de griji, de toti si toate, nu mai iubesc pe nimeni. Vreau sa simt ca traiesc`! O viata am si n`o s`o ratez!
. N`am averi. am doar prIeTenI. Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai griJa` De Tine, te pup, nOapThe` Buna!
. Copilaroasa?! Da. Pentru ca asa vreau. Matura?! Cand vreau. Ignoranta?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine. Prietenii mei?! Cele mai tari persoane
. ti-am zis d n ori, iti spun pentru n+1 oara: " Esti iubirea mea pentru totdeauna,nu pentru o vara " "

. Stinge lumina! mai lasa doar o raza[:-x] trage cortina si …hai sa ne facem varzasmug
. Adevarul costa scump,o sa-ti demonstrez,Dar ce vreau e sa te fac sa realizezi, Ca daca tu ignori tot ce te-nconjoara, Asta nu inseamna ca o sa dispara!
. acum` ma intrebi cum o duc` ce`am mai facut` inainte` nu`mi ziceai nici macar salut` HAHA` s`a intors roata ti-am zis c`o sa tin` minte`
. Pe baietii de astazi sa-i culegi cu sacu` Si frumos impachetati sa-i trimiti la dracu`.
. Vreau sa te am langa mine. unde esti?
Nu vreau ca tot ce am trait sa devina povesti.
. acolo ma uit, unde visele day dreaming devin realitate; x
. "#. Dă`mi trei motive bune să zâmbesc şi o voi face! :]

Si mai am. dar nu le pot posta pe toate.