| A_5617 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai interesante! Cele mai frumoase primesc fundita!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

I haven't got enough middle fingers to show you what I feel. [Nu am destule degete mijlocii, ca sa-ti arat ce simt. laughing]

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca stiu mai multe statusuri www.google.ro imi dai fundita?;))

| RikarDo a răspuns:

Beau si conduc spectaculos, putesc cu 4 roti in aer.

Nu fuma marijuana!
De ce?
Fiind ca heroina omoara! rolling on the floor

Imi e dor de tine, de caldura ta, de noptine in care dormeam cu tine... draga mea pijama.

| kiss_7336 a răspuns:

º•♥Treci printre ei, nu te mai uiti in ochii lor, ti-e frica si ai vrea, sa poti si tu sa zbori. º•♥
º•♥Azi avem clipe frumoase, maine amintiri ce dor... m-ai lasat sa ratacesc pe drumul sentimentelor! º•
Nu-mi spune ca ti-e dor... n-am sa te cred, sa fim iar impreuna rost nu vad, vreau sa uit de tine, vreau sa uit de mine.Nu ma cauta, sa stii ca nu e bine, incearca sa intelegi ce spun acum
Stii, cum se spune prin batrani ca nu pretuiesti...Pe cineva, atunci cand pierzi...incepi sa-l iubesti

•♥Inima te cheama acolo unde stii.Cand inima te cheama, ai grija, n-o rani. º•♥

•♥De fiecare data gandul ma indeamna:'Lasa in urma totul caci inima te cheama'. º•♥
NU TE-N CREDE IN BAIETI
K BAIETII-S MINCINOSI...
ITI SPUN MULTE SI MARUNTE...
NUMAI KA SA TE SARUTE...:X

fetele din romania sunt putin cam smechere dupa 2-3 cuv scot baietii din saritehee hee

Fetele sunt crini iar Baietii trandafri cand Crinii infloresc Trandafirii innebunesc
fetele cand se`ntalnesc
numai de baieti vorbesc
baietii se cred vedete...
nici nu`si amintesc de fete

Ochii negri sunt frumosi, dar putin periculosi, ochii verzi sunt mai draguti si te-ndemna sa-i saruti...
esti o floare, esti un crin, esti parfumul cel mai fin, esti zeita frumusetii dupa care mor baietii... :*
de`ar fi scoala o iubire
subiectul ochii capriu
as studia la nebunie
ca sa aiu premiul intai