| Denisutsaaaa a întrebat:

Vreau si eu STATUSURI NOI frumoase happy. Cele mai multe si cele mai interesante dau funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Iubesc pe toți pentru că e gratis!

Internetul e un paradox, el unește oamenii ce se află la distanță, dar îi desparte de cei ce sunt aproape.

Zburau 2 cămile, una cu păr creț, iar alta la stingă! Cât cântărește un kg de pene dacă greierul are 2 ani?

Viață trebuie să o trăiește așa, că acel cu care ai fost să regrete că nu ești alături.

Dacă față pentru voi este foarte prețioasă a€“ găsiți una mai ieftină! Nu mai vrei să te apuci de învățat și HOP, s-a terminat anul școlar.

Te rog lene a€“ părăsește-mă măcar o zi!

Cei care vorbesc cu voi despre mine, vorbesc cu mine despre voi!

Da jos rochia! Da jos sutienul! Și nicioadata nu mai îmbrăca hainele mele!

Mai întâi dorim să ne maturizam și după ne purtăm că niște copii.

Am o noua dorință a€“ să ucid toți frezerii.

Cea mai vrednică persoană a€“ este câinele.

În copilărie, în loc de calculator și internet am avut copilărie.

Cel mai ușor să păstrezi figură a€“ în minte.

Viitorul încă nu a venit, iar trecutul e deja trecut a€“ există doar acum și aici.

Pisică are 9 vieți, iar omul are 2 : una reală și una virtuală.

→dacă ofer, înseamna că meriți;
→dacă cer, înseamnă că am nevoie;
→dacă spun, înseamnă că vreau să știi.
-Dacă iți spun TE IUBESC. Înseamnă că ești o prietenă adevarată!

Când omul drag te-a părăsit nu regreta că te-a iubit a fost un laș și te-a lăsat nu regreta că a plecat se va intoarce într-o zi și el din nou iși va vorbi…nu-l asculta înselator cu glasul lui nemuritor…că el din nou v-a pleca și tu din nou vei suferii cum ai făcut din prima zi!

O persoană care niciodată nu te lasă în pace este acea persoană care te iubește cel mai mult dar nu știe cum să arate asta.

Unii oameni iubesc așa de mult femeile lor încât, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora …

You know you’ve got the greatest friends when the only time they make you cry is when you’re laughing too hard.

Fericirea nu se definește, ea se cuibărește pentru un minut, o oră, o zi….nu contează cât dar trebuie să conștientizam că există în sufletele noastre! Fericirea poate însemna realizări pe plan profesional, sentimental, familiar etc.Tot ce contează e că toti avem pe cineva in lume care ne poate oferi fericirea…doar să avem răbdare!

E trist să suferi uneori… Dar e frumos când dragostea te face să zbori love struck

Nu mi-a plăcut niciodată să adun cioburile sparte şi să le lipesc la loc, spunându-mi că vasul e nou. Ceea ce s-a spart, s-a spart. Şi prefer să-mi amintesc cu plăcere vasul întreg, decât să-l am înaintea mea şi să-i văd crăpăturile în fiecare zi.

Dacă viaţă-i crudă, o pun pe grătar!

Căutăm bărbat pentru lucru la fabrica de dinamită. Trebuie să fie dispus să călătorească.

De vânzare: birou de epocă pentru o doamnă cu picioare subţiri şi sertare largi.

Eşti analfabet? Scrie-ne azi şi te ajutăm pe gratis.

Vând pat pentru copil cu picioare de fier.

Vând câine: mănâncă orice şi îi plac foarte mult copiii.

Destinul meu a fost să fiu raza de lumina pentru minţile întunecate ale idioţilor!

ஐ •●✿ ஐ ✿●•i love you ஐ●✿ ஐ✿●

Cum te cheamă pârţule … aa prinţule?

Marişica lui ghibirdel is now online!

Ios poet necunoscut şi pe măta vreau să o fu*!

Mai încet cu pianul că se vărsă clapele.

Dacă bunica mea şi bunica lui Einstein erau lesbiene nu se mai năşteau două genii!

Și dacă frumusețea vine din interior, de ce prima dată te uiți la felul în care arată?

Prin câte am trecut am învăţat că puţine persoane te iubesc cu adevărat.

Şi toate visele se fac bucăţi când ai multiple personalităţi, când nu mai ştii deloc de capul tău, când nu distingi binele de rău.

Zici că nu e nimic important, dar dacă nu ar fi, nu te-ai mai gândi la EL.

Nu te urăsc pentru că ai plecat. Te urăsc pentru că ai plecat şi ai spus că nu vei face asta niciodată.

Nu contează că eşti femeie sau bărbat, la fel de rău doare cănd eşti inşelat

Ce rost are să mă țin eu de promisiuni dacă ceilalți uită de ale lor?

Atunci când mă dor gesturile tale, eu te fac să te doară atitudinea mea.

Să-ţi investeşti încrederea fără s-aştepţi dobândă, fără să stai la pândă că-i poţi pierde într-o secundă.