| Ioana_7999 a întrebat:

vreau si eu STS despre prieteni falsi si TRISTETE ( dar nu despre dragoste)...Multumesc
Fundaaaa

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Cel mai bine este acel STS sa uiti de el ca nu ajuta cu nimic >Pune mintea la contributie si dai bice la carte, Nu mai boci dupa toti primitivii si gata ca nu se sfirseste pamintul ca esti tu suparata si nici ei nu mor de grija ta.La examene nu te duci cu deceptiile in traista, te duci cu ce ai acumulat si vezi cit de deprimati au fost cei cu bac 2011

| alina58 a răspuns:

Doar cand o vei simti, vei stii ce e fercirea.
In loc sa mai zambesti, regreti tot ce ai facut!
Sa arunci problemele pare un chin, ca bumerangul se intorc de unde vin
Nu mai fugi cand toate dor, cea mai buna medicina e sa plangi uneori!
Nu exista grup de prieteni doar grup de ajutoare
Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa si spera intr-o rasplata, atunci suntem, intr-adevar, o adunatura jalnica.