| lory_8089 a întrebat:

Buna:X:Xhey azi mi-am schimbat numele de la mess si nu merge sa-l vada si prieteni mei. cum fac sa il vada si ei uni dintre ei s-au schimbat numele dar nu stiu cum au facut sa vada toti. va rog rasp...si fra rasp(nu stiu sau asa ceva)apropo am mess 11:X:X:cel mai bun rasp primenste fundtisha si celelalte vot:X:X:Xva pup

2 răspunsuri:
| Andreeax3 a răspuns:

Parca shift ala. r si alt sau ctrl. incearca. funda?

| Oana_9216 a răspuns:

Intri colo la mess sus la ACTION si dai send mai contact details si mai departe cred ca te descurci! bafta