| Myya29 a întrebat:

Buna ziua. Ce știți de Ocupys..job remote.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sunt o platforma? ce anume sunt si ce anume promit?
da-ne un link daca ai sa ne dam seama cu cine avem de-a facewinking

| Simpatic a răspuns:

Cu ajutorul lui @crizz87 am descoperit site-ul lor, usor dubios fara date de identificare ale societatii, doar o adresa de genul "in Bucuresti pe dreapta"

si multa gargara https://ocupys.com/term-and-condition/

din punctul meu nu pare ceva serios, dar nu ma pot pronunta cu acuratete in acest caz! doar imi par dubiosi!
nu exista recenzii pe net despre ei, INCA

| Crizz87 a răspuns (pentru Simpatic):

Eu sunt în contact cu ei, imi tot scriu dar nu știu ce sa fac mai departe, pare totul easy și frumos dar mi-e frica sa nu dau de alte probleme, am copil de 3 ani și nu pot risca Doamne ferește cine știe ce minuni. Nu mi-au cerut date de buletin sau cine știe ce informații, mi-e sa nu îmi hackuiasca alte minuni sau nu știu.

| Myya29 explică (pentru Simpatic):

Si eu cred ca sunt putin dubiosi...dar voi incerca.

| Simpatic a răspuns (pentru Crizz87):

Chiar nu stiu ce sa zic, nu am idee cu ce va pot ei ajuta, dar in fine
sunt multe astfel de societati aparute pe model european/international la noi in tara, platforme care mai de care mai dubioase...
speculeaza cumva dorinta oamenilor de a lucra remote...

| Myya29 explică (pentru Simpatic):

Da...cred ca e teapa. Ma pun sa instalez tot felul de aplicatii, portofele electronice si cred ca renunt
Multumesc.

| Simpatic a răspuns (pentru Myya29):

Nu ai pentru ce, ca nu ti-am spus cine stie ce chestia super inteligenta!
o zi buna!

| TalpaiKinga a răspuns (pentru Crizz87):

Buna! inca mai lucrati cu ei? Sunt de incredere?

| Crizz87 a răspuns:

Și eu am întrat în vorba cu ei dacă te referi la ocupys.com

Sarcina noastră este să evaluăm diferite produse pentru a-i ajuta pe comercianții Marks & Spencer să-și promoveze produsele, să îmbunătățească cuvântul în gură și vânzările de produse și autenticitatea datelor, ceea ce va atrage mai mulți cumpărători online și va genera mai multe profituri și, de asemenea, putem câștiga din Ia un salariu.