| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Cum pot să donez jucării pentru copiii din Israel?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti diverse asociatii si ong-uri care se ocupa de astfel de cauze sociale.Insa este la risc, nu poti sti ce e real si ce este doar o fatada pentru niste escroci.Iti sugerez sa te reorientezi catre Romania, adica sa cauti oameni care se ocupa de cazuri sociale la nivel local, unde te poti implica chiar tu si exista transparenta.In felul acesta te asiguri ca bunurile ajung unde trebuie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa suni la un ONG! Mate atenție ca sunt multe făcături și dai banii degeaba! Verifica înainte site-ul ONG-ului respectiv!

| Dragobeta a răspuns:

Suna la ambasada lor si intreaba.