| Antoniavelaoficial a întrebat:

Buna ziua! Nu stiu daca e locul potrivit sa intreb dar încerc... Problema a intervenit de curând si am căzut pe gânduri, soțul meu ii place sa se penetreze in anus, m-am documentat pe internet si am citit ca e o chestie de prostata dar... Lui ii place sa,, il frece '' ma gândesc ca daca ar fi fost pentru prostata ar fi atins doar locul acela nu ar mai si frecat anusul, ideea e ca indiferent de situație sunt socata si as dori o lămurire sau o părere pana sa ajung la un psiholog.Prima data mi-a spus ca vrea sa-i bag degetul si nu l-am bagat apoi vorbind la tel (acum e plecat din tara) mi-a zis ca sta cu mana pe penis si si-a bagat si un deget si ca s-a udat la funduleț, am ramas bineînțeles surprinsă de ce mi-a spus, plus ca are niște fantezii pe care el le considera normale, gen ca sa il scuip, sa fac pipi in gura lui, eu pana acum nu am facut si nici nu am cunoscut chestii de genul.
Suntem căsătoriți de un an, relația cu fostul a fost total diferită adică ma simțeam super si nu l-am auzit niciodata cu fetish uri de genul, plus ca nu cred ca e ok dar lui i se pare perfect normal si imi spune ca eu sunt incuiata.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gen ca sa il scuip, sa fac pipi in gura lui, și chestia cu fundul. E o doză de pervesiune sexuală. E boală greu de vindecat. Sau ne vindecabilă. La nebun i se pare perfect normal ceea ce face, mai ales azi când e political corext să încurci sula cu prefectura, sau politica cu sexualitatea. Te decizi dacă accepți să continui viața cu un dezacsat sau o reiei de la început cu altcineva. Se numește nepotrivire de caracter la divorț.

| NunuNini a răspuns:

Prostata la... cati ani are? Exclus. Mai degraba este "bi". Sau poate chiar homo, dar s-a casatorit cu tine ca sa nu intre in gura lumii. Ma tem ca nici psihologul nu te poate ajuta. Dar merita sa incerci.