| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Ma tot enerveaza intrebarile aiurea sau cele puse la categori nepotrivite.1. De examplu:A pus cineva o intrebare la categoria Dragoste si Sex despre melodii sau despre masini. Ce legatura au una cu cealalta? x(angryangry.2.Intrebarile aiurea.De exemplu:Cele care intreaba daca e bine sa faca sex la 12 ani sau cele care intreaba cu ce parfum sa se dea! angryangryangryangry.

Stiu ca sie-tul este creat penttru a raspunde la intrebarile fiecaruia dar nici chiar asa.

Voi ce parere aveti? :X:X:X

1 răspuns:
| Aero a răspuns:

1. Stii cu ce raspunsuri se apara asemenea persoane?
Cu asa ceva: "pai da ctegoria ai e mlt mai vizitat".
2. Unele intrebari sunt puse in deradere. Daca observi ca sunt neconforme cu regulamentul site-ului atunci functia de raportare te asteapta s-o folosesti.

Asemenea intrebari pe mine ma enerveaza de cand am cont pe site din ianuarie. N-o sa scapam niciodata de asemenea intrebari...imi pare rau.