| Don714 a întrebat:

Bunda TPU. Am 9 ani si as vrea sa stiu ce as putea sa imi castig niste bani aprox. 10-20 lei pe saptamana sa nu raspundeti de ex ca ce fac eu cu bani la varsta asta sau din astea as vrea sa imi strang cam 200-300 ron pentru ami lua un tel.
Care mi spune ce pot sa fac sa imi castig banuti FUNDA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtuberr

| En3Rgi a răspuns:

Ai multe ganduri la varsta ta....si mai treci pe la scoala.Plus, ce faci tu cu banii? doamne generatiile noi se prostesc din ce in ce mai rau.

| andreicaia99 a răspuns:

10-20 lei laughing serios. vorbeste cu parintii daca ii ajuti prin casa sa te ''recompenseze'' sau roaga-te de bunici ei întotdeauna accepta

| unu111cool a răspuns:

Pariuri boss, daca ai noroc castigi suma pe care o vrei cu 2 lei(numai sa ai pe cineva care iti baga)

| crissuthauu a răspuns:

Mai invaţă să scrii!