| SkandallKamataru a întrebat:

Ca tot nu am somn vreau sa impartasesc cu voi o intamplare din seara asta.
Sunt genul petrecaret, cunosc multe persoane, multe fete, am avut si multe aventuri, dar nu ma laud cu asta. Ideea e ca n-am reusit niciodata sa am un one night stand cu o fata si sa uit asa de ea a doua zi ca si cum nu o cunosc, pentru ca chiar daca am facut-o, mereu m-am simtit simtit prost ca am avut niste momente atat de speciale si ATAT, nu pot spune ca regret, dar m-am simtit prost, pentru ca oricat de arogant si c**var m-ar considera unele persoane, eu sunt foarte familist si daca nu sunt niste sentimente la mijloc, simt ca e degeaba, sunt la modul ba ce dracu fac si chiar sunt dezamagit de mine ca fac lucruri atat de mizere.

Cam pe la 11 jumate in seara asta m1-a dat o fata mesaj daca vin in club si i-am zis ca am treaba, apoi m1-a dat iar mesaj la 3 si ceva ca unde sunt, daca am incarcator laughing stiti voi vrajeala sa ajungem in pat, si mi-a zis ca ia boltul pana la mine, insa i-am spus sa se duca acasa ca nu e ok si ca ar trebui sa se aprecieze mai mult.

Cum pot unele persoane sa fie asa de reci si inumane, lipsite de sentimente? Mi se pare cu totul gresit conceptul asta de ONS si de traieste clipa traieste momentul... pai ba tu esti re7ardat de spui asta in mtii ma-tii? sa faci s3x ca si cum ai fi robot si a doua zi sa iesi cu alta persoana deja e o fapta lipsita complet de morala si o fapta de oameni depravati, chiar am ajuns la concluzia ca astfel de lucruri sunt super jalnice si tampite, sexul fara relatie e un concept gresit si nu e nimic fun, eu il consider ceva serios.

Răspuns Câştigător
| beatricq a răspuns:

Ai mare dreptate, aceste,, distractii,, sunt doar de scurta durata iar majoritatea oamenilor care le fac nu sunt si nu vor fi vreodata cu adevărat împliniti
Am observat asta chiar pe mine(nu ma refer la relatii sexuale) voiam sa fiu centrul atentiei,sa ma placa toata lumea,sa ma,, distrez,, si eu cum se distreaza altii,sa merg la petreceri,sa fac tot felul de lucruri etc,dar ghici ce! m-am simtit si mai rau.
Tot hype ul asta a venit din cauza unor trend uri si din pricina retelelor sociale,care arata,din pacate,doar partea buna a lucrurilor, partea aia frumoasa stii, de la departare vezi o casa zidita bine, destul de rezistenta, dar când incepi sa mergi spre ea si sa o atingi se prăbușește! exact asa e si acolo.
Cu adevărat mulțumit si implinit vei fi când vei gasi persoanele potrivite in viața care te apreciaza pentru cine esti, pentru ceea ce faci si pentru felul tau de a fi SI mai ales care admira simplitatea lucrurilor
viata e frumoasa daca ne bucuram de ea, asta nu inseamna sa stam in casa 24/7, din contra sa iesim sa exploram sa aflam ca sunt N lucruri pe Pamantul asta care isi merita interesul^-^ Ai grija de tine si fii tu insuti, nu cauta mereu persoana,, aleasa,, o sa vina singura la tine intr o buna zi si o sa fie totul bine!
have a great night

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aoleu, esti ok? Tradezi pe marele Tate?

| Lupică27 a răspuns:

Asa sunt femeile acum, n-ai vrut tu sa o arzi ca ai avut constiinta si bun simt a ars-o altul, astea sunt genul care raman bortoase din intamplare si le vezi maine-poimaine cum plimba carucioare pe afara cu copii schimbate la 180 de grade, nici nu le mai recunosti, isi schimba parerile de zici ca ar fi fani.

| SkandallKamataru explică (pentru Lupică27):

Dar cum e posibil asa ceva? E trist si de prost gust in acelasi timp, nu e uman.